Atte REALITY

realitná kancelária ako má byť

Považujete aj Vy za podstatné, venovať pozornosť prezentácii nehnuteľnosti?

Moderný marketing

So správnym cielením si za krátky čas vašu nehnuteľnosť zamiluje niekto na veľmi dlhý čas. Jednoducho krátke lásky sú tie najdlhšie.

Právny servis

Postaráme sa vám o kompletnú zmluvnú dokumentáciu advokátom a plynulý priebeh prevodu nehnuteľnosti na nového vlastníka.

Svetové obhliadky

Stretnutia, ktoré je radosť zažiť. A dobrý predaj.

Google Partner

Posuňte svoj marketing v oblasti nehnuteľností na vyššiu úroveň s pravideľne oceňovaným partnerom Googlu.

Atte REALITY - Realitná kancelária ako má byť

O nás

Atte je skratka zo slova attentamente, čo znamená pozorný, slovo reality znamená skutočnosť. Tieto dve slová plne charakterizujú poslanie našej realitnej kancelárie, pretože naším cieľom je byť skutočne pozorný. Dbáme na detaily a precíznu formu prezentácie každej nehnuteľnosti, aby sme pre klientov získali maximum na realitnom trhu. To sa nám darí vďaka vyšperkovanému systému práce a desaťročným skúsenostiam z reklamnej agentúry. Naším cieľom je, aby ste mohli sami povedať, že Atte REALITY je realitná kancelária, ako má byť, čo nám aj potvrdzujú klienti v referenciách.

Naši klienti o nás povedali

S prácou Atte REALITY som sa stretla pri kúpe bytu a musím povedať, že som bola veľmi spokojná. Profesionálny a veľmi milý prístup zo strany realitného makléra a rýchle riešenie problémov ma presvedčilo, že Atte REALITY je realitná kancelária, na ktorú sa s radosťou obrátim aj nabudúce.
by Barbora Drahošová
kupujúca
Zároveň Vám chcem poďakovať za veľmi prínosné a zrozumiteľné informácie k nastaveniu Facebook stránky a reklamy. Informácie, ktoré dnes odzneli poľahky účastníci môžu využiť pre svoje potreby a dokážu sa tak aj sami orientovať i keď si dajú stránku nastaviť napr. agentúrou. Tešíme sa na Vašu ďalšiu prednášku už o týždeň!
by Ingrid Skriňová
Koordinátor pre vzdelávanie, Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska
Na odporúčanie som využil služby Atte REALITY. Popri práci a rodine nemám veľa voľného času (aj túto recenziu píšem s odstupom času 🙂 ). Preto si ma získali svojou okamžitou reakcia na akýkoľvek môj telefonický alebo e-mailový podnet. Páči sa mi, že na každú požiadavku našli riešenie a na zmluvy majú advokátsku kanceláriu. A sú Google Partner, čo určite prinieslo lepšie výsledky ako som očakával. Takto si predstavujem realitnú kanceláriu ako má byť!
by Patrik Pocisk
predávajúci

Zaslúžite si moderné realitné služby za staré ceny.

NARKS spája profesionálov v realitách, preto sme pre nich vytvorili sériu školení aktuálnych trendov online marketingu pre maklérov. Takto podporujeme rozvoj moderných realitných služieb. Dennú agendu konzultujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá má na starosti správnosť zmlúv. Fotenie nehnuteľností, ktoré naaranžuje naša interiérová štylistka, je v rukách profesionálneho fotografa. Takto robíme predajný home staging.

Jozef Hrušovský, realitný maklér Atte REALITY

realitný maklér

Ivan Hrušovský, realitný maklér Atte REALITY

realitný maklér

Uvažujete nad predajom Vašej nehnuteľnosti?

Využite teraz exkluzívnu ponuku bezplatnej telefonickej konzultácie.


Compare listings

Compare