Atte REALITY

realitná kancelária ako má byť

Považujete aj Vy za podstatné, venovať pozornosť prezentácii nehnuteľnosti?

Home staging

OBLEČIEME VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ DO KRÁSNYCH ŠIAT
Šaty robia človeka. Rovnako je to aj pri dekorovaní nehnuteľnosti. Správne zvolené dekorácie vytvoria predajnú emóciu už pri prvom pohľade.

Profesionálne fotenie

LEN OKO FOTOGRAFA NÁJDE TEN SPRÁVNY PREDAJNÝ UHOL
Zrkadlovka, svetlo a správne zvolený objektív je technická stránka. Kompozícia a zmysel pre detail je umelecká stránka nášho fotenia.

Marketing

POUŽÍVAME OSVEDČENÉ POSTUPY ONLINE MARKETINGU
Zobrazíme sa tam kde sa nachádzajú zákazníci. Vtedy keď rozmýšľajú nad kúpou nehnuteľnosti. A tým, ktorí si ju môžu dovoliť.

Obhliadky

PRÍJEMNÉ SPOZNANIE NEHNUTEĽNOSTI
Ide o rozhodujúci moment. Dbáme na precíznosť prípravy a vytvorenie správnej atmosféry. Našim cieľom je aktivovať každý element vnímania u kupujúceho.

Servis

ŠPIČKOVÝ SERVIS ZA ŠTANDARDNÚ CENU
Vybavíme za vás všetky nutné administratívne veci ako napr. podklady pre znalecký posudok, kataster, poskytovateľov energií a pod. Aby bolo všetko ako má byť.

Právo nehnuteľností

ŠPECIALIZOVANÉ PRÁVNE PORADENSTVO
Spolupracujeme s renomovanými právnickými kanceláriami, ktoré pôsobia v oblasti nehnuteľností. Ich dlhoročné skúsenosti vám dávajú istotu, že všetky zmluvy sú bezpečné.

Naši klienti o nás povedali

S prácou Atte REALITY som sa stretla pri kúpe bytu a musím povedať, že som bola veľmi spokojná. Profesionálny a veľmi milý prístup zo strany realitného makléra a rýchle riešenie problémov ma presvedčilo, že Atte REALITY je realitná kancelária, na ktorú sa s radosťou obrátim aj nabudúce.
by Barbora Drahošová
kupujúca
Zároveň Vám chcem poďakovať za veľmi prínosné a zrozumiteľné informácie k nastaveniu Facebook stránky a reklamy. Informácie, ktoré dnes odzneli poľahky účastníci môžu využiť pre svoje potreby a dokážu sa tak aj sami orientovať i keď si dajú stránku nastaviť napr. agentúrou. Tešíme sa na Vašu ďalšiu prednášku už o týždeň!
by Ingrid Skriňová
Koordinátor pre vzdelávanie, Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska
Na odporúčanie som využil služby Atte REALITY. Popri práci a rodine nemám veľa voľného času (aj túto recenziu píšem s odstupom času 🙂 ). Preto si ma získali svojou okamžitou reakcia na akýkoľvek môj telefonický alebo e-mailový podnet. Páči sa mi, že na každú požiadavku našli riešenie a na zmluvy majú advokátsku kanceláriu. A sú Google Partner, čo určite prinieslo lepšie výsledky ako som očakával. Takto si predstavujem realitnú kanceláriu ako má byť!
by Patrik Pocisk
predávajúci

Zaslúžite si moderné realitné služby za staré ceny.

NARKS spája profesionálov v realitách, preto sme pre nich vytvorili sériu školení aktuálnych trendov online marketingu pre maklérov. Takto podporujeme rozvoj moderných realitných služieb. Dennú agendu konzultujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá má na starosti správnosť zmlúv. Fotenie nehnuteľností, ktoré naaranžuje naša interiérová štylistka, je v rukách profesionálneho fotografa. Takto robíme predajný home staging.

realitný maklér

Ivan Hrušovský

realitný maklér

Uvažujete nad predajom Vašej nehnuteľnosti?

Využite teraz exkluzívnu ponuku bezplatnej telefonickej konzultácie.


Compare listings

Compare