Spoznajte cenu svojej nehnuteľnosti

Konzultácia Vašej nehnuteľnosti je teraz u nás úplne zadarmo.

Vieme koľkooooo,- stojí Vaša nehnuteľnosť

Poznáme cenu Vašej nehnuteľnosti

Zaujíma vás za koľko môžete predať vašu nehnuteľnosť?

Vyplňte náš formulár, a naši makléri vám bezplatne ohodnotia vašu nehnuteľnosť a následne vás budú kontaktovať s cenou vašej nehnuteľnosti.


Zaslúžite si moderné realitné služby za staré ceny.

NARKS spája profesionálov v realitách, preto sme pre nich vytvorili sériu školení aktuálnych trendov online marketingu pre maklérov. Takto podporujeme rozvoj moderných realitných služieb. Dennú agendu konzultujeme s advokátskou kanceláriou, ktorá má na starosti správnosť zmlúv. Fotenie nehnuteľností, ktoré naaranžuje naša interiérová štylistka, je v rukách profesionálneho fotografa. Takto robíme predajný home staging.

Jozef Hrušovský, realitný maklér Atte REALITY

realitný maklér

Ivan Hrušovský, realitný maklér Atte REALITY

realitný maklér

Naši klienti o nás povedali

S prácou Atte REALITY som sa stretla pri kúpe bytu a musím povedať, že som bola veľmi spokojná. Profesionálny a veľmi milý prístup zo strany realitného makléra a rýchle riešenie problémov ma presvedčilo, že Atte REALITY je realitná kancelária, na ktorú sa s radosťou obrátim aj nabudúce.
by Barbora Drahošová
kupujúca
Zároveň Vám chcem poďakovať za veľmi prínosné a zrozumiteľné informácie k nastaveniu Facebook stránky a reklamy. Informácie, ktoré dnes odzneli poľahky účastníci môžu využiť pre svoje potreby a dokážu sa tak aj sami orientovať i keď si dajú stránku nastaviť napr. agentúrou. Tešíme sa na Vašu ďalšiu prednášku už o týždeň!
by Ingrid Skriňová
Koordinátor pre vzdelávanie, Národná asociácia realitných kancelárii Slovenska
Na odporúčanie som využil služby Atte REALITY. Popri práci a rodine nemám veľa voľného času (aj túto recenziu píšem s odstupom času 🙂 ). Preto si ma získali svojou okamžitou reakcia na akýkoľvek môj telefonický alebo e-mailový podnet. Páči sa mi, že na každú požiadavku našli riešenie a na zmluvy majú advokátsku kanceláriu. A sú Google Partner, čo určite prinieslo lepšie výsledky ako som očakával. Takto si predstavujem realitnú kanceláriu ako má byť!
by Patrik Pocisk
predávajúci

Bratislava

Michalská 9, Bratislava

0948 555 990

0944 428 121

info@AtteREALITY.sk

Trnava

Coburgova 9206/82C, Trnava

0948 555 990

0944 428 121

info@AtteREALITY.sk

Uvažujete nad predajom Vašej nehnuteľnosti?

Využite teraz exkluzívnu ponuku bezplatnej telefonickej konzultácie.


Compare listings

Compare