Jozef Hrušovský

We pay attention to your reality. Táto veta charakterizuje našu realitnú kanceláriu. Pretože upriamujeme pozornosť na to, čo je podstatné. Vďaka tomu dokážeme ponúknuť jedinečnú nehnuteľnosť klientom, ktorí v nej vidia práve to, čim je práve pre nich tak výnimočná. Rozlišujeme podstatné od nepodstatného. A do popredia dáme práve to podstatné. Nehnuteľnosti si zaslúžia našu pozornosť.

Zdieľať:

Moja kancelária

Adresa Hlavná 27, Trnava, 91701.

Customer Review

Moje nehnuteľnosti

Odporúčame
  • Predaj

Areál Skladová

Trnava
2.000.000€ / 2000000
Popis
Ak je pre vaše podnikanie dôležitý čas a logistika, máme pre vás optimálne riešenie v Trnave na predaj. Lokalitou priamo na dopravnom uzle pri obchvate s napojením na D1 a R1. Ak sa vydáte po obchvate opačným smerom, tak vás cesty dovedú na Záhorie.
Odporúčame

Úrodný pozemok v obci Abrahám

Abrahám
80€ / m2
Popis
Nehnuteľnosť vyniká nielen skvelou mierou súkromia a bezpečnosti, ale aj vysoko nadštandardným vybavením a tým, že ponúka nekonečné množstvo príjemných detailov, ktoré zlepšujú kvalitu trávenia času v dome.
Odporúčame
PREDANÉ
  • Predaj
Popis
Atte REALITY vám ponúka na predaj stavbu radového, dvojpodlažného rodinného domu so vzdušnou galériou a priestrannou terasa pre relax v súkromí na druhom podlaží. Celková úžitková plocha domu je 149,91 m2.